Volunteering

Kochasz sport?
Uwielbiasz być w centrum wydarzeń?
Chciałbyś/chciałabyś współtworzyć największe imprezy sportowe?
Dołącz do naszego zespołu organizacyjnego jako Wolontariusz!

Puchar Świata w Biegu na Orientację po 18 latach wraca do Polski. Razem zadbajmy o niepowtarzalną atmosferę podczas eventu i sprawmy by był on niezapomniany nie tylko dla sportowców, ale także kibiców, mieszkańców i Nas samych, by wszyscy mieli o czym opowiadać jeszcze przez wiele lat.

Poszukujemy osób, które wspólnie z nami zorganizują Puchar Świata w Biegu na Orientację w 2016 roku we Wrocławiu, jak również zawody towarzyszące O-Games, a także lokalne zawody na orientację, a w przyszłości wspomogą obsługę The World Games 2017. Zapewniamy sprzęt do pracy, stroje, wyżywienie, nocleg, transport do/z kompleksów startowych Pucharu Świata oraz wszystko, czego możesz potrzebować, aby dobrze wykonywać powierzone obowiązki.
Podczas zawodów wolontariusze będą działać w takich obszarach, jak:

OBSZARY DZIAŁANIA (kliknij w jeden z nich, żeby dowiedzieć się więcej)
buttony_2buttony_1buttony_3buttony_4buttony_5
buttony_6buttony_7buttony_8buttony_9

W ramach podziękowania za Wasze zaangażowanie i pracę podczas Pucharu Świata, dzień po jego zakończeniu zorganizujemy specjalnie dla Was piknik z atrakcjami sportowymi. Natomiast dla tych osób, które zaangażują się we wspólną organizację lokalnych imprez na orientację będziemy mieć drobne niespodzianki.

Zapraszamy młodzież od 16 roku życia, osoby dorosłe oraz seniorów! Wszak nie tylko sportowcy mogą być wielcy, szczególnie dla nich to Wolontariusze są prawdziwymi bohaterami.

Jeśli po uważnym przeczytaniu i rozważeniu napisanych tutaj słów nadal chcesz zostać wolontariuszem podczas Pucharu Świata w Biegu na Orientację 2016 i/lub innych imprez na orientację oraz The World Games 2017 wypełnij formularz aplikacyjny poniżej do 31.03.2016. Jest to pierwszy termin, masz wtedy pewność, że dostaniesz gadżety i bluzę. Drugi termin to 17.04.2016, jednak wtedy nie gwarantujemy gadżetów i bluzy.
Jeśli nie masz skończonych jeszcze 18 lat pamiętaj, że potrzebna będzie zgoda Twoich rodziców/opiekunów!

Formularz wolontariatu - Puchar Świata 2016 w bno